KOOL Trading, spol. s r. o

Jsme pokračovatelem dlouhodobé tradice projektování a výroby technologických linek a pásových dopravníků pro kamenoprůmysl v Třešti.

V současnosti zaměstnává firma 75 pracovníků. Disponuje moderně vybaveným a zkušeným projekčně – konstrukčním týmem, na který navazuje kvalitní výrobní, montážní a servisní základna.

Veškeré svařované ocelové konstrukce jsou před kompletací otryskány ocelovými broky.

Roční obrat firmy přesahuje 150 milionů Kč.

KOOL Trading, spol. s r. o. v číslech

0+
let zkušeností v oboru
0+
profesionálních pracovníků
0+
milionů Kč / ročně

Rozšíření výrobních prostor

Postavení nových výrobních a montážních hal v roce 2002 a v roce 2011, lakovny v roce 2003, zpevněných skladových a montážních ploch v roce 2004 a nové haly pro dělení materiálu v roce 2005, nové skladové a administrativní budovy s vrátnicí a archivem v roce 2006, nové haly s pálícím CNC pracovištěm (plazmové řezání do tloušťky 40 mm).

Rozšíření zpevněných venkovních montážních, skladových ploch v roce 2008 a nové haly otryskávání ocelových profilů v roce 2010 se odrazilo nejen ve zvýšení výrobních kapacit, ale i ve vyšší kvalitě produkce s možností kompletace a prověření jednotlivých uzlů vyráběných technologií již ve výrobním závodě.

0
nová lakovna
0
skladové a montážní plochy
0
haly pro dělení materiálu
0
haly otryskávání ocelových profilů

Reference

V případě zájmu si můžete prohlédnout naše reference.

Reference

Vysoká úroveň know-how

Zkušenosti vedoucích pracovníků v oboru jsou zárukou vysoké úrovně know-how, která se promítá do účelnosti, kvality, funkční spolehlivosti a vysokých užitných vlastností vyráběných strojů a zařízení. Spojení „poradenství – projekce – konstrukce – výroba – montáž – servis“ je předností, kterou oceňují všichni zákazníci společnosti.

Pásové dopravníky a technologické linky pro úpravu nerostů z produkce KOOL Trading, spol. s r. o., pracují u spokojených zákazníků v tuzemsku i zahraničí.

V roce 2005 byla v Bulharsku založena dceřiná společnost KOOL BG OOD Plovdiv, která se věnuje inženýrské, obchodní, výrobní a servisní činnosti v Bulharsku a okolních státech ve stejném oboru, jako mateřská společnost. Roční obrat KOOL BG OOD Plovdiv se pohybuje stále nad 1 mil. EUR. V prosinci 2007 firma zakoupila starší výrobní areál ve městě Peruštica (cca 20 km západně od Plovdivu), který je postupně renovován a modernizován.

KOOL BG OOD Plovdiv v číslech

0+
let zkušeností v oboru
0+
profesionálních pracovníků
0
milióny EUR / ročně

30 současných zaměstnanců se věnuje výrobě ocelových konstrukcí a pásových dopravníků.

Od roku 2008 KOOL BG OOD provozuje konsignační sklady s válečky a gumovými pásy a s vlastním vybavením provádí kromě montáží vlastních výrobků také spojování gumových pásů na dopravnících lepením zatepla i zastudena.

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat pomocí rychlého kontaktu. Rádi Vám poradíme a navrhneme možná řešení.

kool@kool.cz
+420 567 224 317